Petra Glen

Instruktorka zdravého pohybu

Ahoj, jsem Peťa, lektorka zdravého a funkčního pohybu, která ráda nad pohybovými souvislostmi přemýšlí.

Před lety jsem objevila Pilates, Jógu a další pomalé druhy zdravého cvičení, které sedly mojí povaze a mému tělu. Ráda totiž cvičím vědomě, s laskavostí ke svému tělu, a proto je funkční pohyb přesne to, co jsem hledala a naučím ho i tebe. Záleží mi na tom, aby klienti věděli, co cvičí, jak mají který sval zapojit a proč daný cvik dělají.

Pevně věřím, že je možné cítit se ve svém těle dlouhodobě skvěle a obejít bolesti obloukem. Díky kurzům v IQ akademii jsem začala nahlížet pod pokličku anatomie, fyziologie a zdravé postury. Čím déle se vzdělávám, tím víc jsem okouzlená lidským tělem a jeho schopnostmi.

Pokud svému tělu rozumíme a respektujeme jeho potřeby, bude nám sloužit až do vysokého věku. Svým klientům proto ráda vysvětluji pozice do hloubky, napomáhám dotekem a dbám na správné nastavení těla a zachování zdravého fyziologického zakřivení páteře. Ráda pracuji i s různými pomůckami, aby si klienti mohli procítit pozice ještě hlouběji.

Přijď si se mnou zacvičit a zamilovat se do zdravého pohybu tak jako já.

Kvalifikace

Plánované rozšíření kvalifikace

  • 2023 – 2024 Rekvalifikace MŠMT – Instruktor zdravotní tělesné výchovy – IQ akademie
  • 02.03.2024 – 1.12.2024 Pilates Clinic Method – Matwork 2: program intermediate & advanced – IQ akademie
  • 11.-12.5.2024 Nordic walking – Nordic Sports, garant Miroslav Mira
  • 29.11.2024 relaxační míčky 2: dolní končetina – IQ akademie

STUDIO na Domažlické

V roce 2022 jsme se s kamarádkou Kájou rozhodly najít si společně prostory, které bychom zútulnily a mohly se zde potkávat s našimi klienty. Naše studio najdete na adrese Domažlická 2, na tramvajové lince číslo 1 a 6 mezi zastávkou Kartouzská a Šumavská. Autobus číslo 67 má dokonce zastávku Štefanikova přímo u dveří našeho studia.

S Kájou sdílíme nejen studio, ale také rezervační systém. Pokud Vás tedy zaujme vypsaná lekce u Káji, vřele doporučuji se přihlásit. Sdílíme stejnou vášeň, ctíme poznatky z anatomie, fyziologie a vkládáme do naší práce kus srdce.

Těšíme se na setkání s Vámi v našem studiu.

238-pilates-365