4 týdenní program
Individuální péče

4 týdenní individuální program je ideální pro nové klienty, kteří chtějí intenzivněji pracovat na svých cílech ať už se jedná o snížení bolesti zad, zlepšení držení těla či získání pružnosti, síly.

Úvodní hodina zahrnuje přátelský rozhovor, ve kterém společně probereme tvůj aktuální zdravotní stav, denní režim, pracovní nasazení, koníčky a fyzickou zdatnost. A především tvoje celkové možnosti, cíle a přání.

Diagnostika pohybového aparátu je součástí úvodní hodiny a je základním kamenem individuálního tréninku pro stanovení co nejefektivnějšího plánu. Jedná se o zjištění funkčnosti těla, kde se zaměříme na svalové dysbalance, celkovou tělesnou souhru a držení těla jak ve statickém, tak i v dynamickém zatížení.

Společně se na úvodní lekci dohodneme na tréninkovém plánu. Ráda se ti budu věnovat dle tvých preferencí. Nabízím buď balíček:

 • Silver – 1 lekce týdně + úvodní hodina s diagnostikou zdarma
 • Gold – 2 lekce týdně + úvodní hodina s diagnostikou zdarma

Každá lekce trvá 60 minut (kromě úvodní), kdy:

 • prvních 15-20 minut bývá rozcvička, tudíž zahřátí svalů, mobilita páteře
 • poté 30-40 minut svalově cílená lekce dle potřeb tvojeho těla a tvých cílů
 • závěrečná část zahrnující dechové cvičení, protažení a relaxaci
 • Balíček Silver 3,800,- 
  • zahrnuje 1 lekci týdně po dobu 4 týdnů + úvodní lekci s diagnostikou zdarma
 • Balíček Gold 7,600,-
  • zahrnuje 2 lekce týdně po dobu 4 týdnů + úvodní lekci s diagnostikou zdarma

Napiš mi přes formulář dole na této stránce. 🙂

Časté dotazy

Na úvodní lekce může trvat cca 60-90 minut.

První půl hodinku společně projdeme dotazník, kde se seznámím s historií tvého těla. Zodpovíme si otázky ohledně zdravotního stavu, životního stylu, práce, koníčků apod.

Druhou část úvodní lekce strávíme nad diagnostikou tvého těla. Diagnostika probíhá ideálně ve spodním prádle, abych mohla zjistit tvoje držení těla v různých hybných stereoptypech. Pořídíme taky fotografie, ať můžeme sledovat, jak se tréninkem zlepšuje držení těla a svalová hmota. Více o diagnostice tady.

Nevadí, napiš mi přes formulář svoje časové možnosti a doladíme to.

Nejčastěji spolupracuji s klienty, kteří trpí bolestmi zad, mají problémy s pánevním dnem (např. inkontinence), mají sedavé zaměstnání, chtějí zlepšit držení těla nebo se prostě „jen“ zpevnit a lépe se cítit. 🙂 Pokud máš specifické cíle nebo zdravotní omezení, napiš mi přes formulář, případně mrkni do sekce O mně, kde najdeš seznam školení, která jsem absolvovala.

Výborně! Doporučuju začít s 4 týdenním balíčkem, kde se poznáme, uděláme diagnostiku tvého těla a domluvíme si cíle. Pokud budeš chtít pokračovat dál, nabízím pak permanentku na 10 lekcí se zvýhodněnou cenou.

Jasně! Stroj Pilates Reformer ve studiu máme, cvičím s ním ráda a s radostí ho přidám i do tvého tréninku. Pro více info mrkni do sekce Pilates Reformer. Obecně doporučuji individuální tréninky jako kombinaci podložky a Reformeru, ať je cvičení co nejefektivnější a nejpestřejší.

Máš zájem? Tak mi napiš!