sal pro skupinovky studio Brno Kralovo Pole

Skupinové lekce

Skupinové lekce jsou vedeny v menších skupinkách v útulném sálu pro maximálně 7 klientů.

Pilates Reformer je další možnost cvičení v rámci individuální péče.

Individuální lekce jsou vhodné pro klienty, kteří preferují cílenou individuální péči. Objednání možné přes formulář či email.

I run Pilates group class every Monday and also offer individual classes, including Pilates Reformer, in English on demand. Please text me if interested.

Typy skupinových lekcí

Pilates

Tato lekce je zaměřena na posílení svalů středu těla, zlepšení flexibility a držení těla pomocí cviků, které jsou vhodné pro každého bez ohledu na věk nebo fyzickou kondici.

V lekci se zaměřujeme na vyrovnání svalových dysbalancí, kdy pozornost je z velké míry věnována aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře pro dosažení co nejideálnějšího držení těla. Využíváme jak váhy vlastního těla, tak i pomůcek.

Pilates má obrovský vliv nejen na fyzickou, ale také na psychickou stránku. Po skončení lekce se budeš cítit posíleně, protaženě a přesto odpočatě.

Zdravá záda

Lekce zdravá záda je zaměřena na prevenci bolestí zad, případně na snížení již vzniklých bolestí v oblasti páteře vlivem sedavého zaměstnání, nevhodných pohybových návyků či vadného držení těla.

V lekci se zaměřujeme na vyrovnání svalových dysbalancí, kdy pozornost je z velké míry věnována aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře pro dosažení co nejideálnějšího držení těla. Lekce je složená z kombinace cviků Pilates, dynamické neuromuskularni stabilizace, jógy a dalších cviků, které můžete znát například z fyzioterapie. V lekci využíváme jak váhy vlastního těla, tak i pomůcek. 

Na lekci se nejen příjemně protáhnete, zahřejete a zpevníte, ale hlavním cílem je dosáhnout co nejideálnějšího držení těla, aby záda a klouby nebolely.

Pilates ENG

Monday open Pilates group class focuses on developing core strength, flexibility, and overall body alignment. It incorporates a series of precise movements and controlled breathing techniques designed to improve posture, balance, and muscle tone. Each lesson engages in a variety of exercises using props such as balls, bands or magic circle. The class typically involves a combination of stretching, resistance training, and targeted movements that engage the core muscles.

Pilates Clinic

Tato skupinová lekce Pilates je mírně náročnější a má vždy určitě téma, kterému se budeme věnovat (napr. funkční chodidlo, pánevní dno, ramenní kloub atp.). Abychom se mohli věnovat našemu tělu více do hloubky, je tato lekce prodloužena na 75minut. 

Lekce Pilates Clinic vzdy cílí na posílení svalů středu těla, zlepšení flexibility a držení těla. V lekci se zaměřujeme na vyrovnání svalových dysbalanci, kdy pozornost je z velké míry věnována aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře pro dosažení co nejideálnějšího držení těla. Využíváme jak váhy vlastního těla, tak i pomůcek jako například míčky, odporové gumy apod. 

Individuální lekci rezervuj přes formulář